Baseny ogrodowe

Intex

Baseny ogrodowe
tel: 518 709 492 pn-sob: 8:00 - 20:00
Dystrybutor marki intex

Liczba produktów: 0 szt

Wartość zakupów: 0 zł

Regulamin sklepu

Dokonując zakupu w naszym sklepie, akceptujesz poniższy regulamin.

Sklep internetowy, dostępny pod adresem www.plumiplusk.pl prowadzony jest przez firmę Plum & Plusk, nr NIP: 726 256 67 69, nr REGON: 100959076, z siedzibą przy ul. Jęczmienna 15, 95-070 Aleksandrów Łódzki.

 1. Sklep internetowy www.plumiplusk.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem internetu.
 2. Zamówienia składać można poprzez witrynę www.plumiplusk.pl, za pomocą „koszyka” dostępnego przy każdym towarze, drogą mailową, pod adresem: zamowienia@plumiplusk.pl, a także w sposób telefoniczny, pod numerem 507 295 582.
 3. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia przychodzi do klienta pocztą elektroniczną. Jego realizacja rozpoczyna się w przypadku zamówienia płatnego przy odbiorze „za pobraniem”, w chwili po jego złożeniu, lub w przypadku zamówienia płatnego przelewem, w momencie, dotarcia przelewu. Płatność może być również przeprowadzona gotówką, jeśli towar zostanie odebrany osobiście.
 4. Ceny towarów są podane w złotych polskich i są cenami brutto, która nie uwzględnia kosztów dostawy. Cena znajdująca się przy każdym towarze, wiążąca jest w momencie, w którym klient potwierdza swoje zamówienie. Sklep Plum & Plusk ma prawo do zmiany zarówno cen, jak i samych towarów, znajdujących się w ofercie, przeprowadzania akcji promocyjnych oraz wprowadzania wszelkich zmian związanych z ofertą.
 5. Ceny promocyjne produktów obowiązują do momentu wyczerpania zapasów bądź do określonego w promocji terminu.
 6. Koszt dostawy transportu przedstawiony jest w boksie "koszta dostawy" na karcie każdego produktu i jest on ceną brutto.
 7. Sklep Plum & Plusk zastrzega sobie prawo do tego, iż oferta na stronie, może przedstawiać produkty chwilowo niedostępne. Tym samym wysyłka zamówienia następuje dopiero po potwierdzeniu go przez sklep.
 8. Wysyłki zamówień odbywają się za pośrednictwem firmy kurierskiej Raben lub UPS.
 9. Zamówienie zrealizowane w dni robocze do godziny 9:00, wysyłane jest tego samego dnia. Jeśli zamówienie zrealizowane jest w inny czasie, wysyłka zostanie dokonana w następnym dniu roboczym.
 10. Odbiór osobisty towaru jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu tegoż faktu w sposób telefoniczny ze sklepem.
 11. Towary zamówione poprzez sklep www.plumiplusk.pl posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Gwarancja nie dotyczy jednak materiałów eksploatacyjnych, których uszkodzenie jest naturalnym skutkiem zużycia. (np. wkłady filtracyjne do pomp filtrujących)
 12. W przypadku, gdy towar nie jest dostępny w zasobach właściciela sklepu www.plumiplusk.pl, dostawcą towaru zamówionego, może stać się zewnętrzna firma.
 13. Zgłoszenie reklamacyjne należy przesłać w formie elektronicznej na adres reklamacje@plumiplusk.pl bądź tradycyjnej do siedziby firmy, zostanie ono rozpatrzone w terminie 14 dni roboczych, liczonych od daty zgłoszenia.
 14. W przypadku, gdy odbioru towaru dokonała firma kurierska, może on zostać zwrócony bez podania przyczyny, w przeciągu 7 dni od daty jego odebrania. Warunkiem jest jednak stan produktu, ktory nie mógł być używany ani zniszczony. W takiej sytuacji koszt zwrotu towaru, przechodzą na klienta. Firma nie przyjmuje przesyłek „za pobraniem”. Kwota należna do zwrotu zostanie przelana na wskazane przez klienta konto bankowe, w przeciągu 14 dni roboczych, liczonych od otrzymania przesyłki. 
 15. W sytuacji, gdy klient odnajdzie uszkodzenia towaru po jego otrzymaniu, powstałe wskutek nieostrożnej dostawy, by reklamacja została uwzględniona, powinien sporządzić w obecności kuriera protokół szkody. Druk takowego protokołu, każdy kurier ma obowiązek posiadać przy sobie. Dokument musi zostać podpisany również przez kuriera, a następnie jego jedną kopię należy odesłać wraz z towarem na adres siedziby firmy.
 16. Przy odbiorze osobistym towaru, zwrot jest możliwy w wyjątkowych przypadkach.
 17. Dane osobowe klientów podawane podczas zamówienia są przetwarzane zgodnie z Ustawą o Ochronie danych osobowych.

Plum & Plusk - baseny ogrodowe firmy intex. Tel: 507 295 582