Baseny ogrodowe

Intex

Baseny ogrodowe
tel: 518 709 492 pn-sob: 8:00 - 20:00
Dystrybutor marki intex

Liczba produktów: 0 szt

Wartość zakupów: 0 zł

Pomoc - FAQ
1. Jak trwałe są baseny Intex?

Tworzywo PCV, z którego są wykonane baseny, jest tworzywem bardzo trwałym. Eksploatowane i przechowywane w odpowiedni sposób baseny, służą naszym klientom przez bardzo wiele lat.

2. W jakim terminie zamówienie zostanie zrealizowane?

Zamówienia realizujemy w okresie od 24 do 48 godzin od jego przyjęcia, do tego czasu należy również doliczyć czas przesyłki kurierskiej. W większości przypadków, towar trafia do naszych klientów, na drugi dzień od przyjęcia zamówienia.

3. W jaki sposób towar zostanie dostarczony do klienta?

Zamówienie zostaje dostarczony do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej lub transportowej, współpracujemy obecnie z firmami DHL oraz UPS. Oczywiście istnieje także możliwość odbioru osobistego, o czym należy powiadomić, składając zamówienie.

4. W jaki sposób przeprowadzane są formalności?

Wszelkiego rodzaju formalności załatwiane są w momencie odbierania przesyłki, zamówionego towaru, u klienta. Możliwa jest również wpłata odpowiedniej kwoty na konto, w obliczu czego przesyłka – transport kurierem, jest znacznie tańszy, niż w przypadku wpłaty przy odbiorze.

5. Jak często oraz w jaki sposób należy oczyszczać, a także wymieniać wkład filtracyjny?

Oczyszczanie filtru jest łatwe, należy po prostu spłukać zanieczyszczoną część pod wodą bieżącą, bez używania jakichkolwiek chemicznych środków. Jeśli eksploatowanie wkładu jest odpowiednie, a czyszczenie systematyczne, przynajmniej raz w tygodniu, wystarczy on na okres 3 tygodni.

6. Kiedy i jak często powinna być włączana pompa filtra?

Pompa filtra, wbrew powszechnemu przekonaniu, powinna zostać włączana na noc, w czasie dnia, szczególnie podczas odbywania kąpieli, pompa musi być wyłączona ze względu bezpieczeństwa.

7. Z jakiego tworzywa wykonane są baseny Intex?

Baseny naszej firmy są wykonane z trzech warstw włókien polipropylenowych, które są przeplatane nitką stalową. Konstrukcja ta wzmocniona jest stalowymi rurami galwanizowanymi, które mają za zadanie utrzymywać basen w pozycji nieruchomej.

8. Czy w komplecie z basenem, znajdują się wszelkie akcesoria?

Wszelkie akcesoria, związane z basenem, drabinka, pompa, a także pokrywa, są akcesoriami dodatkowymi. Należy przed zakupem dokładnie zapoznać się z zawartością zestawu, by dowiedzieć się, co wchodzi w jego skład.

9. Jak często należy wymieniać wodę w basenie?

W przypadku gdy w eksploatacji basenu, stosowana jest chemia basenowa, w sposób rzecz jasna regularny oraz w zalecanych ilościach, a także w obliczu oczyszczania wody w oparciu o filtry, jej wymiana nie jest konieczna podczas całego sezonu letniego.

10. Jak postępować z basenem w czasie zimy?

Absolutnie odradzane jest pozostawianie wody w basenie podczas trwania zimy. Mimo iż producent udziela gwarancji na towar, aż do minus 15 stopni Celsjusza, to jednak zdecydowanie zalecane jest złożenie basenu, po zakończeniu się sezonu letniego, a także przechowywanie go wewnątrz, chociażby w garażu.

Plum & Plusk - baseny ogrodowe firmy intex. Tel: 507 295 582